WYSZUKAJ MIEJSCOWOŚĆ lub szczegóły
FACEBOOK
WYSZUKAJ MIEJSCOWOŚĆ lub szczegóły

Apartament z tarasem - ZAMYSŁÓW

Dodaj do ulubionych
Cena: 353 200 PLN
Kontakt
Agent prowadzący: Anna Deka tel. 783 298 169 ,
Dodane 2019-11-27

Opis

Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie z tarasem zlokalizowane na parterze apartament owca. Apartament znajduje się na osiedlu mieszkaniowym o wysokim standardzie. Zlokalizowane w cichej okolicy - dzielnica Zamysłów, zapewnia doskonałą komunikację z centrum Rybnika i całą Aglomeracją Śląska. 

- mieszkania oddawane są w wysokim standardzie pod klucz

Teren, na którym znajduje się osiedle zalicza się do pierwszej kategorii geotechnicznej; proste warunki gruntowe i umiejscowienie poza terenami górniczymi stanowią podstawę długotrwałej stabilności i trwałości budynku.

-budynki zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, aby zapewnić bezpieczeństwo na wiele lat; doskonała izolacja akustyczna i termiczna oraz najlepsze rozwiązania zabezpieczające konstrukcję pozwolą ci spać spokojnie.

Każdy z budynków posiada 2 osobne klatki a w nich po 4 lub 6 mieszkań. Lokale mają swoje komórki w mieszkaniu. Przewidziano parking oraz plac zabaw. Mieszkania ulokowane na parterze maja swoje ogródki, lokale na piętrach przestronne tarasy.

Rozmieszczenie budynków zostało zaplanowane tak, aby zapewnić jego mieszkańcom jak najlepszy dostęp do światła dziennego, jednocześnie gwarantując wysoki poziom prywatności. Przemyślane projektowanie pozwoliło na umieszczenie na działce dużej ilości miejsc parkingowych oraz placu zabaw.

Zapewniamy kompleksową pomoc w projektowaniu wnętrza, a także dopasowujemy standard wykończenia do potrzeb klienta.

Informacje dodatkowe

Numer oferty 668
Piętro/ilość kondygnacji: parter
Dane szczególowe: Nowe Okna, Taras, Pomieszczenie gospodarcze
Rodzaj zabudowy: mieszkania
Umeblowanie: Nie
Parking: Tak
Rynek Pierwotny

Lokalizacja

Rybnik